Kristus a vaše problémy & Cesta ke zbožnosti

Jay Adams

 

Tato knížka obsahuje dvě brožurky od Jay Adamse. Kristus a vaše problém a Cesta ke zbožnosti.

 

  • Autor: Jay Adams
  • Počet stran: 66
  • Rok vydání: 2015
  • Rozměry: 11cm x 18cm
  • Vazba: Měkká
  • Vydavatel: Didasko
  • ISBN: 978-80-87587-15-7
Skladem (> 5 ks)
69 Kč
Kategorie: Knihy

Prožíváte problémy, které se zdají příliš těžké, než aby se daly zvládnout? Přemýšlíte, zda vůbec existuje nějaká cesta ze všeho toho zmatku, který prožíváte? Kristus a vaše problémy je brožurka, která vám ukáže nový pohled na těžké životní situace.

Cesta ke zbožnosti je praktickou knížkou pro všechny, kdo touží po zbožnosti. Jay Adams v ní jasně ukazuje, že i když neexistuje žádná instantní zbožnost, pravá a trvalá zbožnost je přece jen možná. Na základě Pavlova pokynu z 1. Timoteovi 4,7 „Cvič se pro zbožnost“ vysvětluje, jak se zbožný život může stát druhou přirozeností všech, kdo skutečně touží být podobní Kristu.

Dr. Jay E. Adams je autorem mnoha knih o křesťanském poradenství, včetně knih Jak překonat zlo (How to Overcome Evil) a Křesťanský život v domácnosti (Christian Living in the Home). Je zakladatelem Nadace křesťanského poradenství a vzdělávání (Christian Counseling and Educational Foundation) v Laverocku v Pensylvánii; externím profesorem praktické teologie na Westminster Theological Seminary v Kalifornii a John Knox Theological Seminary ve Fort Lauderdale Na Floridě a také druhým kazatelem Harrison Bridge Road Associate Reformed Presbyterian Church v Simpsonville v Jižní Karoléně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení