Maty ve sladké pasti

David Powlison

 

Věk 5-10 let 

Všichni máme věci ve svém životě, které máme rádi. Opravdu rádi. Až by se občas dalo říci, že je zbožňujeme a nemůžeme bez nich být. Pro Matyho Mývala je to cukr. Miluje bonbony a všelijaké dobrůtky a tato touha po sladkém ho zavede až ke lhaní a krádeži. Bůh nám nabízí záchranu a pomoc v pokušení. Díky němu si můžeme svobodně užívat jeho dobré dary, aniž bychom se jimi nechávali ovládat.

Knížka pomůže rodičům mluvit s dětmi o boji s pokušením a o Boží pomoci v těchto náročných situacích.

 

  • Autor: David Powlison
  • Vydavatel: 360º Rethink
  • Vazba: pevná
  • Počet stran: 44
  • Termín vydání: 04.2023
  • Rozměry: 220 x 220
  • ISBN: 978-80-907745-5-1

 

Dostupnost Skladem (>20 ks)
Kód: DZ04
249 Kč
Maty ve sladké pasti

Tato krásně ilustrovaná kniha ukazuje dětem na Ježíšovu pomoc, když zažíváme pokušení. Maty Mýval zbožňuje sladké a tato touha ho vede tak daleko, že ukradne z obchodu pár bonbonů. Tatínek mu vysvětlí, že i když je pro nás pokušení příliš silné, nikdy není příliš silné pro Ježíše. Až s Jeho silou jsme schopni nenechat se ovládat vlastními touhami a můžeme si svobodně užívat vše dobré, co nám Bůh dává. Na konci knihy je sekce pro rodiče, která se tomuto tématu věnuje hlouběji a stránka s verši do kapsy.

 

David Powlison, MDiv, PhD, byl exekutivní ředitel CCEF a poradce s více než třicetiletou praxí. Napsal mnoho knih a krátkých knížek, včetně Speaking Truth in Love; Seeing with New Eyes; Power Encounters: Reclaiming Spiritual Warfare; The Biblical Counseling Movement: History and Context; Good and Angry: Redeeming Anger, Irritation; Making All Things New; a God’s Grace in Your Suffering. David po sobě zanechal svou manželku, Nan.

 

Joe Hox vyrostl na farmě na jihu Iowy. Tam si kreslil, kdykoliv nemusel plít bodláčí nebo krmit prasata, a podle jeho křivých řádků sena bylo všem jasné, že si vybere umění místo farmaření. Joe získal titul BA v oboru umění a vzdělávání na Dordt College a titul MA na University of Nebraska. Žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi v městě Pella v Iowě, kde ilustruje a vyučuje umění. Joe ilustroval všechny knihy ze série Dobrá zpráva pro malá srdce