Opravdová komunita

Jerry Bridges

 

Další dobrá kniha od oblíbeného autor Jerry Bridges o biblickém společenství.  Objevte, jak se naše víra, naděje a láska nejvěrněji projevuje uprostřed našich vzájemných vztahů a skrze ně.

 

Autor: Jerry Bridges

Počet stran: 188

Rok vydání: 2020

Vazba: Měkká

Vydavatel: 360° Rethink

ISBN: 978-80-90774-50-6

Skladem (>5 ks)
220 Kč
Kategorie: Knihy

Co Bůh zamýšlel pro Kristovo tělo

Společenství mezi věřícími znamená mnohem víc než jen rozhovory u kávy po bohoslužbě. Biblické společenství – neboli takzvaná koinonia – mělo v novozákonní době bohatý a rozsáhlý význam, který zahrnoval smluvní vztah, partnerství v evangeliu, společenství s Bohem a s druhými, a včetně sdílení pozemského majetku.

Oblíbený autor Jerry Bridges vás ve své knize Opravdová komunita provede významy slova koinonia a jejich smyslem pro dnešní církev. Tato kniha vám, i díky své diskuzní příručce, která se zaměřuje na její jednotlivé kapitoly, pomůže hlouběji pochopit, jak by měla vypadat křesťanská komunita v jednadvacátém století. Ze čtení této knihy si odnesete nové pochopení společenství, církve a Božího záměru toho, čím má Kristovo tělo být.

Kniha obsahuje diskuzní příručku pro jednotlivce i skupiny

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení