Jak Karlíka zradilo ouško

Edward T. Welch

 

Věk 5-10 let

Každému z nás se občas něco nepovede. Ať už je to sportovní závod, zkouška ve škole, nebo zadání v práci. Všichni, rodiče i děti, máme tendenci být z těchto situací zklamaní a vzdát to, či hledat útěchu v něčem, co ve skutečnosti nepomůže. Bůh nám nabízí naději i pomoc a pomáhá nám vidět selhání jako příležitost k růstu.

Knížka pomůže rodičům mluvit s dětmi o jejich pádech a povzbuzovat je skrze Boží slovo.

 

  • Autor: Edward T. Welch
  • Vydavatel: 360º Rethink
  • Vazba: pevná
  • Počet stran: 44
  • Termín vydání: 12.2022
  • Rozměry: 220 x 220
  • ISBN: 978-80-907745-3-7

 

Dostupnost Skladem (>20 ks)
Kód: DZ03
249 Kč
Jak Karlíka zradilo ouško

Karlík je přesvědčený, že je nejrychlejším zajíčkem v Ostružinovém hájku. Vše se ale změní, když zakopne během závodu na letním táboře. Po tomto velkém pádu mu jeho sestřička Ivanka pomůže vidět selhání jako příležitost k růstu. Karlík si uvědomí, jak moc ho Bůh miluje a dokáže se přestat hroutit pod tíhou toho, co si o něm ostatní pomyslí. Přijme, že je dobré se snažit ze všech sil, i když to neznamená že bude nejlepší. Knížku Jak Karlíka zradilo ouško editoval Edward T. Welch a končí sekcí pro rodiče. Ta rodičům pomůže mluvit s dětmi o tom, jak nás evangelium utěšuje a provází skrz selhání. Zahrnuta je také stránka s verši do kapsy. Ty můžou Vám i Vašim dětem připomínat Boží lásku a pomoc v selhání.

 

Edward T. Welch, MDiv, PhD, je psycholog s licencí a člen fakulty CCEF. Získal titul PhD v poradenství (neuropsychologie) na University of Utah a má titul Master of Divinity z Biblical Theological Seminary. Již více jak třicet let pracuje v poradenství a napsal mnoho knih na téma depresí, strachu a závislostí. Mezi jeho knihy biblické pastorace patří například Když jsou lidé velcí a Bůh malý; Deprese – vzhlédnout ze tmy; Addictions: A Banquet in the Grave; Crossroads: A Step-by-Step Guide Away from Addiction; Running Scared: Fear, Worry, and the God of Rest; When I Am Afraid: A Step-by-Step Guide Away from Fear and Anxiety; Side by Side: Walking with Others in Wisdom and Love; a Small Book about a Big Problem: Meditations on Anger, Patience, and Peace.

 

Joe Hox vyrostl na farmě na jihu Iowy. Tam si kreslil, kdykoliv nemusel plít bodláčí nebo krmit prasata, a podle jeho křivých řádků sena bylo všem jasné, že si vybere umění místo farmaření. Joe získal titul BA v oboru umění a vzdělávání na Dordt College a titul MA na University of Nebraska. Žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi v městě Pella v Iowě, kde ilustruje a vyučuje umění.