Jeníkův škubající ocásek

David Powlison

 

Věk 5-10 let

Každý z nás je frustrovaný, když se pokazí něco, na čem nám hodně záleží.

Knížka ukáže dětem, jak se biblicky vypořádávat s hněvem a provede rodiče, jak s dětmi o hněvu mluvit.

  • Autor: David Powlison
  • Vydavatel: 360º Rethink
  • Vazba: pevná
  • Počet stran: 36
  • Termín vydání: 12.2020
  • Rozměry: 220 x 220
  • ISBN: 978-80-907745-1-3
Dostupnost Skladem (>20 ks)
Kód: DZ01
249 Kč
Jeníkův škubající ocásek

V knížce Jeníkův škubající ocásek se celá veverčí rodina rozhádá, když sběr žaludů nedopadne podle plánu. Tatínek, maminka, Jeník i Kaspian se rozhněvají, ale také se naučí, jakou moc má prosba za odpuštění, Boží slovo a společná modlitba. Jeníkův škubající ocásek končí oddílem, který Vás provede tím, jak mluvit s dětmi o hněvu, a vysvětlí, jak evangelium mění naše reakce při hněvu a frustraci. Zahrnuta je také stránka s verši do kapsy. Díky nim budete mít Vy i Vaše děti verše stále po ruce a bude snazší převést vše do každodenního života.

 

 

David Powlison, MDiv, PhD, byl exekutivní ředitel CCEF a poradce s více než třicetiletou praxí. Napsal mnoho knih a krátkých knížek, včetně Speaking Truth in Love; Seeing with New Eyes; Power Encounters: Reclaiming Spiritual Warfare; The Biblical Counseling Movement: History and Context; Good and Angry: Redeeming Anger, Irritation, Complaining and Bitterness; a God’s Grace in Your Suffering. David po sobě zanechal svou manželku, Nan.

Joe Hox vyrostl na farmě na jihu Iowy. Tam si kreslil, kdykoliv nemusel plít bodláčí nebo krmit prasata, a podle jeho křivých řádků sena bylo všem jasné, že si vybere umění místo farmaření. Joe získal titul BA v oboru umění a vzdělávání na Dordt College a titul MA na University of Nebraska. Žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi v městě Pella v Iowě, kde ilustruje a vyučuje umění.