Jeníkův škubající ocásek

David Powlison

Každý z nás je frustrovaný, když se pokazí něco, na čem nám hodně záleží.

Knížka ukáže dětem, jak se biblicky vypořádávat s hněvem. A provede rodiče, jak s dětmi o hněvu mluvit.

  • Autor: David Powlison
  • Vydavatel: 360º Rethink
  • Vazba: pevná
  • Počet stran: 36
  • Termín vydání: 12.2020
  • Rozměry: 220 x 220
  • ISBN: 978-80-907745-1-3
Skladem (> 5 ks)
179 Kč
Kategorie: Knihy

V knížce Jeníkův škubající ocásek se celá veverčí rodina rozhádá, když sběr žaludů nedopadne podle plánu. Tatínek, maminka, Jeník i Kaspian se rozhněvají, ale také se naučí, jakou moc má prosba za odpuštění, Boží slovo a společná modlitba. Jeníkův škubající ocásek končí oddílem, který Vás provede tím, jak mluvit s dětmi o hněvu, a vysvětlí, jak evangelium mění naše reakce při hněvu a frustraci. Zahrnuta je také stránka s verši do kapsy. Díky nim budete mít Vy i Vaše děti verše stále po ruce a bude snazší převést vše do každodenního života.

 

 

David Powlison, MDiv, PhD, byl exekutivní ředitel CCEF a poradce s více než třicetiletou praxí. Napsal mnoho knih a krátkých knížek, včetně Speaking Truth in Love; Seeing with New Eyes; Power Encounters: Reclaiming Spiritual Warfare; The Biblical Counseling Movement: History and Context; Good and Angry: Redeeming Anger, Irritation, Complaining and Bitterness; a God’s Grace in Your Suffering. David po sobě zanechal svou manželku, Nan.

Joe Hox vyrostl na farmě na jihu Iowy. Tam si kreslil, kdykoliv nemusel plít bodláčí nebo krmit prasata, a podle jeho křivých řádků sena bylo všem jasné, že si vybere umění místo farmaření. Joe získal titul BA v oboru umění a vzdělávání na Dordt College a titul MA na University of Nebraska. Žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi v městě Pella v Iowě, kde ilustruje a vyučuje umění.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení