Zuzančin úkryt

 

David Powlison

 

Každý z nás se občas objeví v situaci, ve které se bojí a cítí úzkost. Ať už je to první den školy, nová práce nebo závažná nemoc. Všichni, rodiče i děti, máme tendenci z těchto situací spíše utíkat než se obracet k Bohu o pomoc.

Tato knížka ukáže dětem, jak se biblicky vypořádávat s úzkostí a strachem, a pomůže rodičům mluvit s dětmi o těchto pocitech.

 

 

  • Autor: David Powlison
  • Vydavatel: 360º Rethink
  • Vazba: pevná
  • Počet stran: 44
  • Termín vydání: 08.2021
  • Rozměry: 220 x 220
  • ISBN: 978-80-907745­­­-2-0

 

 

 

Skladem (>5 ks)
179 Kč
Kategorie: Knihy

Tato krásně ilustrovaná knížka vede děti k tomu, aby si pamatovali, že Pán je blízko, když cítí úzkost. Zuzanka je ustrašená myška, která se bojí školního výletu. Během rozhovorů se svými rodiči si uvědomí, že se může obrátit k Bohu o pomoc. Tatínek jí dá verš z „Velké Knihy“, aby si ho mohla přečíst, až se bude bát. Naučí se, že Bůh je jejím úkrytem. Může mu říct o svých obavách a on ji povzbudí. Zuzančin úkryt končí oddílem, který Vás provede tím, jak povzbudit Vaše děti, když se bojí. Zahrnuta je také stránka s verši do kapsy. Díky nim budete mít Vy i Vaše děti verše stále po ruce a bude snazší převést vše do každodenního života.

 

David Powlison, MDiv, PhD, byl exekutivní ředitel CCEF a poradce s více než třicetiletou praxí. Napsal mnoho knih a krátkých knížek, včetně Speaking Truth in Love; Seeing with New Eyes; Power Encounters: Reclaiming Spiritual Warfare; The Biblical Counseling Movement: History and Context; Good and Angry: Redeeming Anger, Irritation, Complaining and Bitterness; a God’s Grace in Your Suffering. David po sobě zanechal svou manželku, Nan.

 

Joe Hox vyrostl na farmě na jihu Iowy. Tam si kreslil, kdykoliv nemusel plít bodláčí nebo krmit prasata, a podle jeho křivých řádků sena bylo všem jasné, že si vybere umění místo farmaření. Joe získal titul BA v oboru umění a vzdělávání na Dordt College a titul MA na University of Nebraska. Žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi v městě Pella v Iowě, kde ilustruje a vyučuje umění.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení