Zuzančin úkryt

 

David Powlison

 

Věk 5-10 let

Každý z nás se občas objeví v situaci, ve které se bojí a cítí úzkost. Ať už je to první den školy, nová práce nebo závažná nemoc. Všichni, rodiče i děti, máme tendenci z těchto situací spíše utíkat než se obracet k Bohu o pomoc.

Tato knížka ukáže dětem, jak se biblicky vypořádávat s úzkostí a strachem, a pomůže rodičům mluvit s dětmi o těchto pocitech.

 

 

  • Autor: David Powlison
  • Vydavatel: 360º Rethink
  • Vazba: pevná
  • Počet stran: 44
  • Termín vydání: 08.2021
  • Rozměry: 220 x 220
  • ISBN: 978-80-907745­­­-2-0

 

 

 

Dostupnost Skladem (>20 ks)
Kód: DZ02
249 Kč
Zuzančin úkryt

Tato krásně ilustrovaná knížka vede děti k tomu, aby si pamatovali, že Pán je blízko, když cítí úzkost. Zuzanka je ustrašená myška, která se bojí školního výletu. Během rozhovorů se svými rodiči si uvědomí, že se může obrátit k Bohu o pomoc. Tatínek jí dá verš z „Velké Knihy“, aby si ho mohla přečíst, až se bude bát. Naučí se, že Bůh je jejím úkrytem. Může mu říct o svých obavách a on ji povzbudí. Zuzančin úkryt končí oddílem, který Vás provede tím, jak povzbudit Vaše děti, když se bojí. Zahrnuta je také stránka s verši do kapsy. Díky nim budete mít Vy i Vaše děti verše stále po ruce a bude snazší převést vše do každodenního života.

 

David Powlison, MDiv, PhD, byl exekutivní ředitel CCEF a poradce s více než třicetiletou praxí. Napsal mnoho knih a krátkých knížek, včetně Speaking Truth in Love; Seeing with New Eyes; Power Encounters: Reclaiming Spiritual Warfare; The Biblical Counseling Movement: History and Context; Good and Angry: Redeeming Anger, Irritation, Complaining and Bitterness; a God’s Grace in Your Suffering. David po sobě zanechal svou manželku, Nan.

 

Joe Hox vyrostl na farmě na jihu Iowy. Tam si kreslil, kdykoliv nemusel plít bodláčí nebo krmit prasata, a podle jeho křivých řádků sena bylo všem jasné, že si vybere umění místo farmaření. Joe získal titul BA v oboru umění a vzdělávání na Dordt College a titul MA na University of Nebraska. Žije se svou manželkou a čtyřmi dětmi v městě Pella v Iowě, kde ilustruje a vyučuje umění.